KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712043
nr 1571 2043
Galyna Prystash (f. 1993, Ukraina). "Confluence of natural elements". Signerad, daterad 2023. Akryl på duk, 100x100 cm, oramad
måndag 16 oktober 2023
kl 20:43:00
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Specialauktion i samarbete med Horizon of the Future ICF och Samarbete för Ukraina säljs ett antal föremål och konstverk som donerats av konstnärer, verksamma i Ukraina.
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE